Skip to main content

Echo Investment - deweloper godny zaufania

Po 26 latach działania jesteśmy największym polskim deweloperem. W tym czasie oddaliśmy do użytku 200 projektów, które łącznie zajmują 2 miliony metrów kwadratowych! Wyróżnia nas szerokie doświadczenie – jesteśmy jedynym deweloperem, który działa na każdym rynku nieruchomości, zarówno mieszkalnym, jak i biurowym, handlowo-usługowym oraz hotelowym. Teraz te kompetencje wykorzystujemy przy projektowaniu przestrzeni zarówno przyjaznych mieszkańcom, jak i funkcjonalnych.

Mamy świadomość tego, jak we współczesnym świecie rośnie znaczenie lokalnych społeczności. W mieszkaniach i ich najbliższej okolicy spędzamy coraz więcej czasu – nie tylko odpoczywając, ale też pracując, ucząc się czy załatwiając codzienne sprawy.

Dlatego nasze inwestycje postrzegamy nie w kategoriach odizolowanego elementu, ale części większej całości – miejskiego ekosystemu z określonymi zaletami i potrzebami. Staramy się wzbogacać lokalną ofertę, tworząc otwarte i wielofunkcyjne przestrzenie pełne zieleni, gdzie wszystko czego potrzebujesz, jest bliżej Ciebie.

Kompleksowo dbamy o dobre samopoczucie naszych mieszkańców, wdrażając udogodnienia, które podnoszą komfort życia i sprzyjają propagowaniu zachowań proekologicznych.

Nasze mieszkania wyposażone są w bezprzewodowe urządzenia Echo Smart, którymi można sterować za pomocą poleceń głosowych oraz mobilnej aplikacji. W ramach Echo Life Services, w budynku i jego otoczeniu, instalujemy rozwiązania ułatwiające życie, takie jak: bezdotykowy dostęp do części wspólnych czy punkty odbioru i nadawania paczek.

Zachęcamy także do korzystania z rowerów, aut elektrycznych i carsharingu, poprzez rozwój infrastruktury:

  • instalację wieszaków i stojaków na rowery,
  • ładowarek dla e-aut,
  • zapewniając wydzielone miejsca parkingowe.

A zastosowanie odnawialnych źródeł energii i wody z retencji, pomaga nam tworzyć osiedla zrównoważone, wpisujące się w koncepcję miasta czystego i zeroemisyjnego.

Doświadczenie Echo w liczbach

Komunikaty Echo Investment

Środki bezpieczeństwa w biurze sprzedaży

Szanowni Klienci,

Zapraszamy gorąco do kontaktu z naszymi doradcami telefonicznie, mailowo, w Biurze Sprzedaży oraz do spotkań online. Podczas spotkania online będą mogli Państwo zobaczyć swoje przyszłe mieszkanie na makiecie VR oraz zdalnie podpisać umowę za pomocą bezpiecznego podpisu.

Jednocześnie informujemy, iż wszystkie nasze biura są otwarte, wdrożyliśmy specjalne środki ostrożności (żele antybakteryjne, maseczki) oraz zalecane procedury Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i serdecznie zapraszamy do umówienie indywidualnego spotkania z naszym Doradcą.

Zespół Echo Investment

COVID-19

Szanowni Państwo,

 

w związku z pojawiającymi się pytaniami zapewniamy, że Grupa Echo pomimo pandemii prowadzi działalność deweloperską, w szczególności kontynuuje zawieranie umów deweloperskich i odbiory mieszkań.

Jednocześnie zdrowie, bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów oraz naszych pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

W tym celu m.in.:

  • Utrzymujemy dla Państwa możliwość bieżącego, elastycznego uzgadniania terminów zawierania umów i odbiorów mieszkań. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu, w szczególności związanego ze stanem zdrowia lub ograniczeniami związanymi z pandemią, chcieliby Państwo dokonać zmiany terminu zawarcia umowy lub odbioru lokalu, prosimy o niezwłoczny kontakt z Działem Obsługi Klienta lub Działem Sprzedaży Mieszkań.
  • Wprowadziliśmy specjalne zasady bezpieczeństwa podczas czynności odbiorowych oraz wyposażyliśmy nasze Biura Budowy oraz Biura Sprzedaży w żele antybakteryjne. Prosimy wszystkich o niezabieranie ze sobą na czynności odbiorowe osób towarzyszących, nie będących stroną umów deweloperskich. Stosujemy zasadę zachowania dystansu zalecanego przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz niepodawania sobie rąk na przywitanie.

Zapewniamy Państwu również dostęp do dodatkowych informacji i wytycznych, pozwalających lepiej zorientować się w nowych ograniczeniach. Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Krajowej Rady Notarialnej, które potwierdza, że czynności notarialne wykonywane są na bieżąco oraz z materiałem prawników, który zawiera pytania i odpowiedzi dotyczące stosowania nowych przepisów i potwierdza możliwość wykonywania czynności deweloperskich.

Bardzo dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość – pomagajmy sobie nawzajem w tym trudnym dla wszystkim momencie.

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i jesteśmy tu dla Państwa!

 

Z poważaniem,

Dział Obsługi Klienta

Echo Investment

Nasze realizacje w Krakowie

 

ZAM

to osiedle, które łączy uroki mieszkania w zielonej, funkcjonalnej przestrzeni z benefitami charakterystycznymi dla lokalizacji w centralnym punkcie miasta. Na miejscu będzie można odpocząć na dziedzińcu pełnym różnych form zieleni, jak np. ścieżka rekreacyjna z elementami roślinnych ścian.

 

Bonarka Living

to osiedle z funkcjonalnym układem zabudowy. Nowoczesna, pełna zieleni i doskonale zlokalizowana przestrzeń zapewni wygodę i łatwy dostęp do wszystkiego co niezbędne.

1
1