Skip to main content
 
 
 
 
 
 
 
 

Mieszkania Echo Smart

W mieszkaniach na osiedlu KRK znajdziesz rozwiązania Echo Smart, czyli inteligentne zarządzanie całym mieszkaniem

1
1

Poznaj udogodnienia, które ułatwiają życie

W skład systemu Echo Smart, w zależności od powierzchni mieszkania, wchodzą obsługiwane bezdotykowo, za pomocą aplikacji mobilnej: inteligentny, programowalny sterownik oświetlenia do regulacji mocy i jasności światła, inteligentny głośnik do głosowego zarządzania mieszkaniem, inteligentna głowica termostatyczna do sterowania temperaturą grzejnika, czujnik zalania i czujnik dymu, które wykrywają każde potencjalne zagrożenie, inteligentny zamek do mobilnej obsługi drzwi wejściowych, dodatkowo możliwość doposażenia mieszkań w sterowanie ogrzewaniem podłogowym, roletami okiennymi itp.

Jak to działa?

Urządzenia

Odkryj więcej możliwości
Twojego Domu

Pakiet inteligentnego domu od Echo Investment to dopiero początek! FIBARO to rozwiązanie bezprzewodowe - jego instalacja nie wymaga żadnych remontów ani kucia ścian oraz modułowe – Twój pakiet startowy może być dowolnie i swobodnie rozbudowywany krok po kroku, w zależności od Twoich aktualnych potrzeb i możliwości.

Sprawdź, co jeszcze potrafi Inteligentny Dom FIBARO.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Umów spotkanie!

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Echo Investment S.A. oraz przez spółki kapitałowe z grupy Echo ** moich danych, które podałem w formularzu, współpracującym z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitałowymi z grupy Echo ** Zaufanym Partnerom, w celu otrzymywania przygotowanych przez nich ofert lub powiadomień o organizowanych wydarzeniach i promocjach. Lista Zaufanych Partnerów współpracujących z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitalowymi z grupy Echo **, którym moje dane mogą zostać udostępnione, znajduje się pod adresem: https://www.echo.com.pl/s,118,polityka-prywatnosci.html (** Spółki Kapitałowe z grupy Echo* oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna aktualna lista takich podmiotów znajduje się na tronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Podanie ww. danych osobowych i wyrażenie ww. zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania ofert handlowych lub informacji marketingowych. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na kontakt w oparciu o ww. kanały komunikacji zachęcamy do bezpośredniej wizyty w biurze sprzedaży lub nawiązanie rozmowy telefonicznej z Biurem Obsługi Klienta. Dziękujemy!

Kupiłeś mieszkanie? Skontaktuj się
z opiekunem Echo Smart

Szymon Ochociński

722 370 128
s.ochocinski@fibargroup.com