Skip to main content
 

Pakiety wykończeniowe

Z myślą o Twojej wygodzie stworzyliśmy szeroką gamę pakietów wykończeniowych. Wybierz swój, a my zaprojektujemy, wykończymy i urządzimy wnętrze Twojego wymarzonego mieszkania!

 
 
 
1
1

Pakiet Mini od 1150 brutto/m2

To odpowiedź na potrzeby tych z Państwa, którzy zakupili swoje pierwsze mieszkanie lub nabyli je w celach inwestycyjnych.

Pakiet harmonijnie łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny design przy niewygórowanej cenie. Po omówieniu Państwa potrzeb mieszkanie zostaje gruntownie odmalowane na biało, a podłogi wyłożone wysokiej jakości panelami laminowanymi od firmy Egger oraz płytkami Halcon i Emotion Ceramics. W pakiecie otrzymują Państwo także funkcjonalnie wyposażoną łazienkę – produkty firm z hiszpańskiej grupy Porcelanosa (sanitariaty i armatura łazienkowa) gwarantują wysoki standard. Wszelkie prace wykończeniowe wykonywane są przez profesjonalistów i pod nadzorem projektanta, koordynatora oraz inspektora nadzoru budowlanego.

Zobacz katalog

Pakiet Midi od 1390 brutto/m2

To opcja stworzona z myślą o tych z Państwa, dla których wysoka jakość i rozsądna cena to duet idealny.

Pakiet Midi rekomendujemy przede wszystkim rodzinom – większa liczba domowników wymaga bowiem solidnych rozwiązań. Rozpoczynamy od 3-godzinnych konsultacji z projektantem, następnie przygotowujemy projekt i po podpisaniu umowy  przystępujemy do prac wykończeniowych. Wybór koloru ścian pozostawiamy Państwu – dostępna jest cała gama odcieni z palety NCS. W przypadku podłóg do dyspozycji są deski warstwowe naturalne firmy Barlinek, Tarkett czy Boen, bądź panele laminowane o klasie ścieralności AC4 firmy Egger. Płytki oraz sanitariaty hiszpańskich producentów wzbogacą natomiast starannie zaprojektowaną przez naszych specjalistów łazienkę. W ofercie dostępna jest również armatura łazienkowa w kolorze czarnym. Warto też podkreślić, że na każdym etapie prac mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie i fachowe doradztwo.

Zobacz katalog

Pakiet Maxi od 1990 brutto/m2

To pakiet skierowany dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie niebanalne rozwiązania przy zachowaniu najwyższej jakości. 

Oferujemy Państwu 5-godzinne konsultacje z projektantem (w tym wykonanie wizualizacji łazienek), przygotowujemy dla Państwa propozycje zgodne z najświeższymi trendami wnętrzarskimi oraz wcielamy je w życie z wyjątkową troską o każdy detal. W pracach wykończeniowych wykorzystujemy najlepsze naturalne deski warstwowe firm Barlinek i Tarkett, a także ekskluzywne płytki gresowe oraz ceramiczne firm Porcelanosa, APE czy Cifre (w wybranych przez Państwa formatach). Doskonale wyposażona łazienka (wykorzystujemy produkty firm takich jak Noken, Rak Ceramics czy Roth) dopełnia dzieła, a dbałość o każdy szczegół sprawia, że efekt końcowy stanowi wierne odbicie Państwa wyobrażeń i oczekiwań.

Zobacz katalog

Pakiet Kuchnia od 22 000 brutto

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, stworzyliśmy pakiet KUCHNIA.

Dedykowany tym z Państwa, którzy potrzebują optymalnych i skonkretyzowanych rozwiązań, obejmuje kompleksowe wykończenie kuchni. W jego zakres wchodzi projekt i wykonanie zabudowy kuchennej (łącznie ze zlewem i baterią). Blaty i fronty renomowanej firmy Swiss Krono to gwarancja doskonałego designu i długoletniej funkcjonalności. Zlew i bateria dostarczane są przez polskiego producenta – firmę Deante. Aby ułatwić Państwu cały proces, oferujemy także możliwość zakupu sprzętów AGD marki Samsung oraz TEKA wraz z bezpłatnym montażem.

Zobacz katalog

Pakiet Indywidualny

Zmiany są dobre! Pragniemy wspierać Państwa także podczas procesu rearanżacji mieszkania, dlatego stworzyliśmy pakiet INDYWIDUALNY.

Nasi architekci wsłuchają się w Państwa potrzeby i zaproponują ciekawe oraz funkcjonalne rozwiązania. Dzięki obszernej wiedzy naszych specjalistów jesteśmy w stanie zaprojektować wnętrze w dowolnym zakresie i stylu, dostosowane do Państwa oczekiwań i upodobań. Indywidualny, skrojony na miarę projekt przybliży Państwa do spełnienia najskrytszych wnętrzarskich marzeń, a jednocześnie będzie synonimem wygody i funkcjonalności.

Pakiet Inwestor

To propozycja dla osób kupujących mieszkania na wynajem, które nie mogą bądź nie chcą poświęcać zbyt wiele czasu na uzgadnianie projektu i aranżację lokali.

Pakiet Inwestor to także wyśmienity wybór dla firm, które zajmują się krótkoterminowym wynajmem mieszkania. Pozwala bowiem skrócić proces projektowy i realizacyjny do minimum – wystarczy dokonać wyboru zakresu, standardu i stylu wykończenia, a my zajmiemy się całą resztą. Efekt końcowy to mieszkanie wykończone i wyposażone, doskonale przygotowane do wynajmu. Decydując się na usługę „Ready for rent” odbiorą Państwo mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria domowe, zgodnie ze standardem wymaganym przez firmy pośredniczące w wynajmie.

Zobacz katalog

Pakiet Freestyle

Mamy także coś dla osób, które nad wyraz cenią sobie indywidualne podejście i swobodę działania.

Pakiet Freestyle obejmuje w pełni indywidualny projekt wnętrza, nieograniczony wybór materiałów i wykonawstwo w ramach jednej umowy. W cenie pakietu otrzymują Państwo projekt wykonawczy całego mieszkania, wszelkie niezbędne prace wykończeniowe wraz z transportem i logistyką materiałów, a także 3-letnią rękojmię. Dodatkowo na preferencyjnych warunkach wyceniamy dowolnie wybrane materiały wykończeniowe z naszej oferty. Co więcej, jak przy każdym z naszych pakietów wykończeniowych, z nami oszczędzają Państwo 15% wartości podatku VAT.

Zobacz katalog

NIE CZEKAJ -
WYBIERZ PAKIET

NASZ PARTNER

Galerie Venis to marka obecna na polskim rynku wnętrzarskim od blisko 30 lat. Architekci i eksperci firmy z pasją realizują marzenia klientów o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Pozycja Galerii Venis to zasługa ludzi, gdzie najlepsi profesjonaliści wsłuchują się w potrzeby klientów i pomagają im spełnić ich marzenia, aranżując wnętrza przy użyciu najwyższej jakości materiałów takich marek jak Porcelanosa, Noken, L’Antic Colonial, Equipe. Galerie Venis ma swoje biura w największych miastach Polski. Firma zrealizowała już ponad 100 tysięcy zamówień a tylko w ostatnim roku sprzedała ponad 500 pakietów wykończeniowych.

Zobacz nasze realizacje

SKONTAKTUJ SIĘ
ZE SWOIM DORADCĄ

Napisz do nas

Pakiety wykończeniowe

717 281 281

Co zyskujesz kupując mieszkanie z pakietem wykończeniowym?

Napisz do nas i dowiedz się więcej!

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Echo Investment S.A. oraz przez spółki kapitałowe z grupy Echo ** moich danych, które podałem w formularzu, współpracującym z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitałowymi z grupy Echo ** Zaufanym Partnerom, w celu otrzymywania przygotowanych przez nich ofert lub powiadomień o organizowanych wydarzeniach i promocjach. Lista Zaufanych Partnerów współpracujących z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitalowymi z grupy Echo **, którym moje dane mogą zostać udostępnione, znajduje się pod adresem: https://www.echo.com.pl/s,118,polityka-prywatnosci.html (** Spółki Kapitałowe z grupy Echo* oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna aktualna lista takich podmiotów znajduje się na tronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Podanie ww. danych osobowych i wyrażenie ww. zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania ofert handlowych lub informacji marketingowych. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na kontakt w oparciu o ww. kanały komunikacji zachęcamy do bezpośredniej wizyty w biurze sprzedaży lub nawiązanie rozmowy telefonicznej z Biurem Obsługi Klienta. Dziękujemy!

Jak to działa?